Jocke Åkerblom oljemålning

Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning
Jocke Åkerblom oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOCKE ÅKERBLOM (1906-1972): Blomstestilleben, signerad och daterad Jocke Åkerblom Nordingrå 1942, olja på duk, 45x66 cm

Enstaka fläckar

492654

2017-10-21