Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, 1800/1900-tal, svärtat och brunmålat trä, höjd ca 113 cm, samt gipshuvud, David, samtida, höjd ca 34 cm
Slitage, torrsprickor, 1 sockelsida saknas
492655
2017-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här