Piedestal samt gipshuvud

Piedestal samt gipshuvud
Piedestal samt gipshuvud
Piedestal samt gipshuvud
Piedestal samt gipshuvud
Piedestal samt gipshuvud
Piedestal samt gipshuvud
Piedestal samt gipshuvud
Piedestal samt gipshuvud

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1800/1900-tal, svärtat och brunmålat trä, höjd ca 113 cm, samt gipshuvud, David, samtida, höjd ca 34 cm

Slitage, torrsprickor, 1 sockelsida saknas

492655

2017-10-21