Bordslampa i nysilver Tema lampor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, nysilver, med skärm från firma Svenskt Tenn, höjd inkl skärm ca 52 cm

Slitage

492670

2017-10-14