Cai Poulsen oljemålning

Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning
Cai Poulsen oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CAI POULSEN (född 1920): "Kväll", signerad och daterad CAI -76, olja på duk, 100x100 cm

Zustandsbeschreibung

492674

2017-10-14