Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CAI POULSEN (född 1920): "Kväll", signerad och daterad CAI -76, olja på duk, 100x100 cm
Zustandsbeschreibung
492674
2017-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner