Elis Ryberg oljemålning
Valmis
2017-10-14
492679
| Korkein tarjous | 9 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): "Kåkbrinken" , Stockholm, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 66x55 cm