Elis Ryberg oljemålning

Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): "Kåkbrinken" , Stockholm, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 66x55 cm

492679

2017-10-14