Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGBOMS, golvlampa,1900-talets andra hälft, mässing, gul glaskupa, etikettmärkt Bergboms G-118, höjd ca 135 cm
Mindre Bucklor
492680
2017-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här