Ring 18 k guld lapis lazuli 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18 k guld, planslipad lapis lazuli, Axel Georg Björkman, Stockholm 1876, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 5 g

Sten med visst slitage, invändig gravyr

492710

2017-10-15