Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, matbord, modell Öresund, ek, 2 iläggsskivor, höjd 73, diameter 130 cm, iläggsskivorna à 50 cm
Skador: smärre slitage
492779
2017-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här