Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
LUTA, Böhmen, 1910-tal, sexsträngad, i bl.a. gran och jakaranda, specialtillverkad bärväska medföljer, längd ca 95 cm
Patina, professionell lagning
492789
2017-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här