Karl Nordström Vid ringmuren

Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): ´´Interiör från Nortullsgatan´´ (salen), signerad KN, daterad 1914 á tergo, olja på duk, ca 54x47 cm

Utställningsetikett Svensk Franska konstgalleriet

492801

2017-10-14