Röllakansmatta Issa Feuk

Röllakansmatta Issa Feuk
Röllakansmatta Issa Feuk
Röllakansmatta Issa Feuk
Röllakansmatta Issa Feuk
Röllakansmatta Issa Feuk
Röllakansmatta Issa Feuk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ISSA FEUK, röllakansmatta, signerad IF, UJ, ca 258x170 cm

Mindre fläckar, smärre slitage

492829

2017-10-14