Olle Baertling, Xa Konkret konst
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): "Xa", 1974, signerad och numrerad och daterad Baertling 24/100, 1967-74, färgserigrafi, Editerad av Denise René, Paris, bildmått ca 92x46, bladmått ca 110 x 75 cm
Gulnad
492846
2017-11-30