Harald Sallberg

Harald Sallberg
Harald Sallberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Landskap, signerad och daterad 1924, blandteknik, ca 38x48 cm

492847

2017-10-14