Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REKLAMSKYLT, trä, England, 1990-tal, "Antique Beer Engine", Andy Thornton, med ölpump, ca 137x72 cm
Sprickor, slitage
492851
2017-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här