Spegel i rokoko

Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko
Spegel i rokoko

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, skuren dekor och pastellagedekor med rocailler, förgylld och bronserad, kantglas, längd 114 cm

lagat krön. kompletterad pastellagedekor, senare bakstycke, skador

492853

2017-10-14