Väggarmaturer bl a Bergboms

Väggarmaturer bl a Bergboms
Väggarmaturer bl a Bergboms
Väggarmaturer bl a Bergboms
Väggarmaturer bl a Bergboms

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGARMATURER, 1+2, 1900-talets andra hälft, bl a Bergboms, mässing, längd från vägg ca 36 resp 21 cm

En armaur med ytskador

492854

2017-10-15