Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): Yio, 1974, signerad och numrerad och daterad Baertling 51/100, 1971-74, editerad av Denise René, Paris, färgserigrafi, bildmått ca 92x46 cm
S. 110 x 75 cm
492855
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här