Olle Baertling Yio Konkret konst

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Yio, 1974, signerad och numrerad och daterad Baertling 51/100, 1971-74, editerad av Denise René, Paris, färgserigrafi, bildmått ca 92x46 cm
S. 110 x 75 cm

492855

2017-11-30