Jean Baptiste Pater hans efterföljare olja
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JEAN BAPTISTE PATER, hans efterföljare (fransk skola, 1700-tal), Fête galante, olja på duk, 31x44 cm, oramad
Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 341
Dubblerad, färgbortfall, repor, slitage
492863
2017-10-15