Jean Baptiste Pater hans efterföljare olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JEAN BAPTISTE PATER, hans efterföljare (fransk skola, 1700-tal), Fête galante, olja på duk, 31x44 cm, oramad

Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 341

Dubblerad, färgbortfall, repor, slitage

492863

2017-10-15