Sven X:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): "Akvariet", signerad Sven Erixon, färglitografi, 195/360, ca 74x45,5 cm eller omvänt

492867

2017-10-14