Sven Hempel oljemålning

Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SVEN HEMPEL (1896-1944): "Trädgårdsmotiv", signerad och daterad S Hempel -28, olja på pannå, ca 55x63 cm

492872

2017-10-15