Thomas Lucop Skepp

Thomas Lucop Skepp
Thomas Lucop Skepp
Thomas Lucop Skepp
Thomas Lucop Skepp
Thomas Lucop Skepp
Thomas Lucop Skepp
Thomas Lucop Skepp
Thomas Lucop Skepp

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THOMAS LUCOP (England, 1834-1911): Skepp på hav, olja på pannå, signerad och daterad -95, 30x44 cm

492881

2017-10-14