Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
HILDING LINNQVIST (1891-1984): Modellstudie, signerad och daterad H Lindqvist 1913, etikett a tergo Liljevalchs konsthall 1957, akavarell, ca 68x39 cm
Fuktfläck
492882
2017-10-14