Hilding Linnqvist akvarell

Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Modellstudie, signerad och daterad H Lindqvist 1913, etikett a tergo Liljevalchs konsthall 1957, akavarell, ca 68x39 cm

Fuktfläck

492882

2017-10-14