Mona Morales Schildt bordslampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA MORALES SCHILDT, bordslampa, signerad SH Kosta, blått glas, höjd inklusive skärm, ca 50 cm, medföljande vas

vasen med smärre fotnagg

492885

2017-10-15