Yngve Ekström Lamino fåtölj med fotpall
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj med fotpall, Swedese, formgiven 1956, kallstämplad 74, teak och ek med tygklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksskador, senare klädsel med skador och fläckar, färgfläckar
492899
2017-10-14