Cornelis Schut och Daniel Seghers, efterföljare
Klubbat för:
42 000 SEK
12 000 SEK
CORNELIS SCHUT och DANIEL SEGHERS, efterföljare till (Antwerpen skola, omkring 1700), Blomstergirland med Madonnan och barnet, olja på pannå, 73x52 cm.
Proveniens: Hovintendent Gösta Stenmans samling
Finsk tullstämpel på baksidan
Skador, färgbortfall, lagning
492912
2017-10-18