Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HELENE SCHJERFBECK (Finland, 1862-1946): Komposition, akvarell och gouache på papper, 23x20,5 cm.
Proveniens: Hovintendent Gösta Stenman samling, nr 154
492914
2017-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här