Helene Schjerfbeck akvarell och gouache

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HELENE SCHJERFBECK (Finland, 1862-1946): Komposition, akvarell och gouache på papper, 23x20,5 cm.
Proveniens: Hovintendent Gösta Stenman samling, nr 154

492914

2017-10-18