Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1994): "Gul Klang", femte bild i serien "Les 5 Geants", signerad och daterad Mortensen 1958, gouache på papper, 40 x 53 cm.
492926
2017-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här