Fontän 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FONTÄN, 1900-talets första hälft, lergods, signerad och daterad G Lindberg -31 (sannolikt Gusten Lindberg), grönglaserad, dekor av delfiner, total höjd ca 44 cm, monterad i träsockel

492929

2017-10-23