Wilhelm Kiesewetter oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

WILHELM KIESEWETTER (1811-1865): Pojke med katt, signerad Kiesewetter, olja på duk, ca 56x44 cm

492937

2017-10-23