Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDREAS BRANDT (Tyskland, född 1935): "Blau-Violett, mit Doppelstreifen", signerad och daterad på baksidan Brandt -82, olja på duk, ca 81x 48,5 cm.
Krackeleringar, smärre ytfläckar
492955
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här