Andreas Brandt Konkret konst

Andreas Brandt Konkret konst
Andreas Brandt Konkret konst
Andreas Brandt Konkret konst
Andreas Brandt Konkret konst

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDREAS BRANDT (Tyskland, född 1935): "Blau-Violett, mit Doppelstreifen", signerad och daterad på baksidan Brandt -82, olja på duk, ca 81x 48,5 cm.

Krackeleringar, smärre ytfläckar

492955

2017-11-30