Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPPSLEV, 1800-talets andra hälft, svensk kontrollstämpel, (otydliga stämplar), längd ca 38 cm, STRÖARE, silver, 17/1800-tal, längd ca 25 cm
Ströare med lagningar
492966
2017-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här