Soppslev

Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev
Soppslev

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, 1800-talets andra hälft, svensk kontrollstämpel, (otydliga stämplar), längd ca 38 cm, STRÖARE, silver, 17/1800-tal, längd ca 25 cm

Ströare med lagningar

492966

2017-10-15