Plåtmynt

Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt
Plåtmynt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 500 SEK

PLÅTMYNT, Fredrik I, 2 daler silvermynt, stämplad FRS 1749, koppar, ca 19x17 cm, vikt 1433 g

Ytskador och ärgad yta

492970

2017-10-15