Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, Louis Seizestil, 2 lådor, med uppsats, beslag i mässing, höjd ca 100, 95x53 cm, nyckel saknas

Dekorlist med skador, kompletterad, senare bemålning, nyckel saknas

492975

2017-10-15