Design Bertil Fridhagen

Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen
Design Bertil Fridhagen

Klubbat för:

9 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BERTIL FRIDHAGEN, matgrupp, 7 dlr, Bodafors, 1900-tal, valnötsfanér, bestående av: bord med 2 iläggsskivor med sarg, 6 stolar med rotting och skinn, bordets diameter ca 116, höjd ca 73, iläggsskivor ca 55 cm vardera, totallängd 28, stolarnas sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

rotting med smärre skador, ytslitage

492982

Päivämäärä:

2017-10-15