Design Bertil Fridhagen
Klubbat för:
9 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BERTIL FRIDHAGEN, matgrupp, 7 dlr, Bodafors, 1900-tal, valnötsfanér, bestående av: bord med 2 iläggsskivor med sarg, 6 stolar med rotting och skinn, bordets diameter ca 116, höjd ca 73, iläggsskivor ca 55 cm vardera, totallängd 28, stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
rotting med smärre skador, ytslitage
492982
Päivämäärä:
2017-10-15