Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOR-GÖRAN HENRIKSSON (född 1939): Figurmotiv, signerad och daterad T-G Henriksson, olja på pannå, 14x17 cm
Baksida med dedikation
492991
2017-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här