Tor-Göran Henriksson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOR-GÖRAN HENRIKSSON (född 1939): Figurmotiv, signerad och daterad T-G Henriksson, olja på pannå, 14x17 cm

Baksida med dedikation

492991

2017-10-15