Curt Fischer Midgard bordslampa 1930-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CURT FISCHER, bordslampa, "114", Midgard, 1930-tal, Ronneberger & Fischer, Thüringen, Tyskland, lackerad metall, ledbara armar samt vinklingsbar skärm, maxhöjd ca 80 cm
Visst slitage, skärm med senare lackering, nydragen el
492993
2017-10-15