Glasunderlägg Perstorp

Glasunderlägg Perstorp
Glasunderlägg Perstorp
Glasunderlägg Perstorp
Glasunderlägg Perstorp
Glasunderlägg Perstorp
Glasunderlägg Perstorp
Glasunderlägg Perstorp
Glasunderlägg Perstorp
Glasunderlägg Perstorp
Glasunderlägg Perstorp

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

COASTERS, 12 st., 1930-tal, Perstorp, T. Wendt, isolit och silver, diameter ca 6 cm
Skador: Smärre slitage. Enstaka mindre kanstskada

Kuntoraportti

Smärre slitage och kantskador

492999

Päivämäärä:

2017-10-15