Glasunderlägg Perstorp
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
COASTERS, 12 st., 1930-tal, Perstorp, T. Wendt, isolit och silver, diameter ca 6 cm
Skador: Smärre slitage. Enstaka mindre kanstskada
Kuntoraportti
Smärre slitage och kantskador
492999
Päivämäärä:
2017-10-15