Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGPENDYL, empirestil, signerad Rob Engström, träskuret fodral, parställda gripar på konsol med kymation och akantushölstrat avslut, höjd ca 83x57 cm

Skador, lösa delar, nyckel och pendel finns

493024

2017-10-15