Väggpendyl
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGPENDYL, empirestil, signerad Rob Engström, träskuret fodral, parställda gripar på konsol med kymation och akantushölstrat avslut, höjd ca 83x57 cm
Skador, lösa delar, nyckel och pendel finns
493024
2017-10-15