Fat tenn stämplat Erik Pettersson Kreitz
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FAT, tenn, fyrstämplat Erik Pettersson Kreitz (mästare i Stockholm 1753-95/1805), Stockholm 1772, diameter 30 cm
Kuntoraportti
Ålderrelaterat slitage
493041
Päivämäärä:
2017-10-15