Georges Braque utställningsaffisch

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), "OEUVRE GRAPHIQUE", litografisk utställningsaffisch, signerad G Braque, numrerad 46/150, 56x45 cm

Gulnad

493042

2017-10-15