Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 1 par, tenn, Lars Lundwall mästare Jönköping (1761-1780/82), stämplade 1763 resp. 1773, diameter 29 resp 30 cm
Åldersrelaterat slitage lagningar
493043
2017-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här