Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): "Les cavaliers´, signerad Jacques Villon, numrerad 234/350, signerad samt daterad i plåten -51, etsning 27x36 cm
Gulnad
493052
2017-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här