Jaques Villon etsning

Jaques Villon etsning
Jaques Villon etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): "Les cavaliers´, signerad Jacques Villon, numrerad 234/350, signerad samt daterad i plåten -51, etsning 27x36 cm

Gulnad

493052

2017-10-15