Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STATIV / TRIPOD, 1900-talets första hälft, för Lantmäteri, mässing samt svärtat trä, vridbar skiva i mässing, mässingsplattan märkt KG MA, höjd ca 110 cm
Bruksslitage
493058
2017-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här