Stativ för Lantmäteri
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STATIV / TRIPOD, 1900-talets första hälft, för Lantmäteri, mässing samt svärtat trä, vridbar skiva i mässing, mässingsplattan märkt KG MA, höjd ca 110 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
493058
Päivämäärä:
2017-10-15