Stativ för Lantmäteri

Stativ för Lantmäteri
Stativ för Lantmäteri
Stativ för Lantmäteri
Stativ för Lantmäteri
Stativ för Lantmäteri
Stativ för Lantmäteri
Stativ för Lantmäteri
Stativ för Lantmäteri
Stativ för Lantmäteri
Stativ för Lantmäteri

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STATIV / TRIPOD, 1900-talets första hälft, för Lantmäteri, mässing samt svärtat trä, vridbar skiva i mässing, mässingsplattan märkt KG MA, höjd ca 110 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

493058

Päivämäärä:

2017-10-15