Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BERGBOMS, golvlampa, 1980-tal, kromad, etikettmärkt Scanlight G225
Zustandsbeschreibung
Ytslitage
493084
2017-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner