Reijmyre glasbruk Sissi Westerberg
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, "Skogsbruk", vaser, 2 st., färgad glasmassa, jugendstil, formgivna av Sissi Westerberg, limiterad upplaga, dekor i överfång av tallar, signerade och daterade Sissi Westerberg Reijmyre 6/49 resp. 9/49 2017, höjd ca 23-28 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
493090
2017-10-15