Soffbord art deco

Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, art deco, 1900-talets första hälft, rund skiva i råglas, vitbemålad benställning i trä, höjd ca 55, diameter 90 cm

Senare bemålning, visst slitage

493098

2017-10-15