Auguste Herbin Konkret konst

Auguste Herbin Konkret konst
Auguste Herbin Konkret konst

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 45/150, färgserigrafi, ca 67x50 cm, Editerad av Denise René, Paris (blindstämpel)

Gulnat

493108

2017-11-30